Dyskusja o tym Poście

Awatar użytkownika User
Awatar użytkownika Natalia

Te ciasteczka to mój pewnik! Sprawdzają się na każdą okazję, czy to kawa z przyjaciółką czy rodzinne spotkanie. Jedyne co ja zmieniam to robię od razu podwójną porcję żeby nie musieć za chwilę dorabiać 😃😃

Awatar użytkownika Hanna Badura

Czy te ciastka nadają się do zamrożenia przed pieczeniem i odpiekania później?

Jeszcze 1 komentarz...

Brak Postów

Gotowy na więcej?