Dyskusja o tym Poście

Awatar użytkownika User
Awatar użytkownika Asia

Cześć,

czy to ciasto mogę zrobić w wersji bezglutenowej? Da radę przyjąć nasączenie?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Asia

Jeszcze 1 komentarz...

Brak Postów

Gotowy na więcej?