Dyskusja o tym Poście

Awatar użytkownika User
Awatar użytkownika Ania

a w drugą stronę? np. mam przepis na tortownicę 20 cm a chcę zrobić 16 cm? jak podejść wówczas do kwestii temperatury i czasu pieczenia ? :):):)

Awatar użytkownika Wiktoria

Życie ratujesz, dziękuję Ci za to ❤️

Jeszcze 2 komentarz(y)...

Brak Postów

Gotowy na więcej?