Dyskusja o tym Poście

Awatar użytkownika User
Awatar użytkownika Ola

Potwierdzam, że bułeczki czosnkowe naj naj naj są jak najbardziej naj naj naj ♥️ drugi raz robione. Moje pierwsze podrygi z

ciastem drożdżowym i wychodzi super! Robi się prosto i naprawdę przyjemnie. Wjezdzam w grandma core z twoimi przepisami w ten 2026 jak w masełko 🫶 dzięki!

Brak Postów

Gotowy na więcej?